Witamy! Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto!
Importer Aukcji

 
Wielu sprzedawców narzeka na monopolistyczne zagrywki płatnych serwisów aukcyjnych. Z tego powodu powstał serwis aukcyjny Tytoniowo.pl. Narodził się kolejny problem dla sprzedawców wystawiających setki bądź tysiące aukcji: Jak to wszystko przerzucić do naszego serwisu?  Wychodząc im naprzeciw stworzyliśmy importer aukcji. Jest to niewątpliwie jeden z największych atutów serwisu. Każdy sprzedawca, bez względu na to czy jest osobą fizyczną czy firmą, może zaimportować swoje aukcje z Allegro czy Ebay.

Importer łączy się z kontem na wyżej wymienionych serwisach bez potrzeby podawania hasła. Jest absolutnie bezpieczny i nie ma możliwości ingerencji w konto użytkownika. 
Importer kopiuje po 25 aukcji na stronę. Po zaimportowaniu i uzupełnieniu (wg. poniższego schematu) pierwszej strony należy kliknąć "Zapisz i przejdź dalej >>" i następnie poczekać chwilkę (nie odświeżać, nie wyłączać strony) aż importer ściągnie kolejne aukcje. Tak postępować z każdą kolejną stroną aż do ściągnięcia wszystkich aukcji.
Aukcje są pobierane w całości (zdjęcia, opisy, kody HTML, ceny itd)  i po zaimportowaniu są przedstawione użytkownikowi w takiej formie:

Aby rozpocząć import swoich aukcji, należy zalogować się na swoim koncie, przejść do działu Moje Konto i uzupełnić wszystkie dane teleadresowe. Czynności te są wymagane ze względów bezpieczeństwa. Po wykonaniu powyższych czynności należy przejść do Importera aukcji (znajdziesz go w Menu po lewej stronie w Moje Konto) i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Serwis Tytoniowo jest serwisem darmowym i powstał po to by odciążyć sprzedawców od obowiązku opłacania monopolistycznych haraczy pobieranych przez płatne serwisy. Wskazane jest, by osoba importująca swoje aukcje zweryfikowała swoje ceny, stając się jednocześnie konkurencyjnym w stosunku do sprzedawców pozostających na płatnych serwisach. Bo o to przecież w tym wszystkim chodzi!

Zalecamy również na poświęceniu odpowiedniej uwagi podczas wybierania kategorii. Najprostszym sposobem jest wcielenie się w klienta i odpowiedzenie sobie samemu gdzie szukać takiego przedmiotu. Dobrą manierą jest skonsultowanie swojej decyzji z osobami trzecimi.

Tytuł jest jedną z pierwszych rzeczy jaką twój klient zobaczy. Pamiętaj, że Tytoniowo jest serwisem polskim i wyszukiwarki wyszukują przedmiotów aukcji po tytułach. Klient wpisujący szukane słowo będzie je wpisywał po polsku. Wskazane jest by podczas importowania aukcji z Ebay zmienić przynajmniej tytuł.

Przy importowaniu aukcji z Allegro zaimportowana cena będzie niezgodna ze stanem faktycznym. Pamiętaj o tym zanim wystawisz aukcje.

 

Wyrażamy nadzieję, że wielu sprzedawcom taki sposób dodawania aukcji na Tytoniowo przypadnie do gustu i z naszej strony chcemy życzyć udanych transakcji!

 

 

Ostatnie aktualności
  • W dobie rewolucji internetowej każdy z nas przyzwyczaił się do prostoty i funkcjonalności. Dodatkowym wymogiem jest redukcja marnowanego czasu do minimum. Jak to mówią: Czas to droga szybkiego ruchu pomiędzy kołyską a grobem, dlatego ważnym jest oszczędne i rozważne gospodarowanie swoim czasem aby wykorzystać go jak najrozsądniej...
  •   Wielu sprzedawców narzeka na monopolistyczne zagrywki płatnych serwisów aukcyjnych. Z tego powodu powstał serwis aukcyjny Tytoniowo.pl. Narodził się kolejny problem dla sprzedawców wystawiających setki bądź tysiące aukcji: Jak to wszystko przerzucić do naszego serwisu?  Wychodząc im naprzeciw stworzyliśmy importer aukcji. Jest to niewątpliwie jeden z największych atutów serwisu. Każdy sprzedawca, bez względu na to czy jest osobą fizyczną czy firmą, może zaimportować swoje aukcje z Allegro czy Ebay.


Pomoc i wsparcie

Zobacz Również

tytoniowo.pl (2)
Płatności